Návrhy a poradenství zdarma

 

Naším přáním je, abyste se v novém interiéru cítili co nejlépe.

Součástí našich služeb je samozřejmě i odborné poradenství.

V oblasti výroby oken, dveří, protipožárních uzávěrů a zimních zahrad  Vám poradíme s výběrem materiálu. Zmíníme rozdíl mezi plastovými oknem a dřevěným oknem. Pomůžeme s výběrem izolačního skla a jeho koeficientu tepelné propustnosti. Vysvětlíme rozdíl mezi dřevěným oknem IV68  IV78 a IV92 . Dřevěné okno lze velmi dobře doplnit i dřevěnými posuvnými stěnami. Posuvné stěny jsou nedílnou součástí zimních zahrad. Do jedné zimní zahrady lze použít i několik posuvných stěn a  toto řešení nabízí velký přístup světla do Vaší zimní zahrady.

Nabídneme Vám repliky historických oken – špaletová okna a jejich ozdobné prvky. Špaletová okna upravíme podle zadání památkářů. Provedení historických oken jednoduchých a špaletových oken nabízíme v materiálu dub borovice či smrk.

V oblasti protipožárních dveří pomůžeme se složením protipožární výplně. Protipožární dveře nabízíme v provedení jak do kovové zárubně, tak i do obložkové zárubně. Protipožární výplně vyrábíme i prosklené s pevným bočním dílem nebo nadsvětlíkem. Protipožární dveře jsou buď bezfalcové nebo falcové. Sklo do protipožární výplně dodáváme od renomovaných dodavatelů. Protipožární dřevěnou výplň nabízíme v klasifikaci EW15, El 15, EW 30, El 30. K vybavení protipožární výplně patří zpěnovací páska, automatický protipožární zavírač, panikové ovládání, koordinátor protipožárních dveří dvoukřídlých.

V oblasti stínící techniky (žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu) poradíme s tím, jaké žaluzie jsou pro Váš interiér vhodné, tak, aby splňovaly Vaše požadavky na estetiku i míru zastínění. Žaluzie nabízíme jak v provedení horizontálním, tak i vertikálním. Vertikální žaluzie se vyrábí v několika druzích svislých lamel s různou hustotou. Tím je zajištěn prostup světla přes lamely vertikálních žaluzií v požadovaném množství. Vertikální žaluzie pro jižní strany budov jsou nejčastěji dodávány v provedení BlackOut. Vertikální žaluzie BlackOut lze velmi dobře použít i pro PC pracoviště a přednáškové učebny a sály. BlackOut vertikální žaluzie zachycuje cca 60-75% světla. Běžná lamela vertikální žaluzie zachycuje přibližně 25% světla. Tato lamela vertikální žaluzie se nehodí pro PC pracoviště, ale je vhodná pro severní zastínění budov hal a rodinných domů.  Exteriérové zastínění nám dovoluje použití žaluzií a rolet. Exteriérová roleta umožňuje 100% zastínění prostoru. Exteriérová žaluzie se dodává v provedení C-65, C-80, Z-90, S-90. Provedení exteriérové žaluzie ze zkušenosti doporučujeme v provedeních Z-90 nebo S-90. Exteriérové žaluzie Z-90 a S-90 odolávají větru až o síle vichřice. Exteriérové žaluzie i rolety doporučujeme chránit větrným čidlem. Tento prvek zajistí ochranu exteriérových žaluzií i rolet před nepřízní počasí. Toto provedení exteriérových žaluzií a exteriérových rolet musí být ovládáno motorem. Pro pohodlí ovládání exteriérových rolet a exteriérových žaluzií je motor naprosto samozřejmou součástí. Rozdíl ceny mezi motorovou exteriérovou žaluzií a exteriérovou žaluzií s ručním ovládáním je v porovnání k času používání malý. Motorové žaluzie a motorové rolety dovolují jejich sloučení a řízení z moderních mobilních zařízení. Sítě proti hmyzu vyrábíme z odolných materiálů. Sítě proti hmyzu chrání naše obydlí a prostory velmi účinně. Sítě proti hmyzu vyrábíme i na vchodové a balkonové dveře. Síť, kterou na výrobu sítě proti hmyzu používáme, je z pevného materiálu odolnému proti UV záření.

Rozměry pro cenovou nabídku oken, dveří, žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu si zákazník může zaměřit sám, bude mu vytvořena cenová nabídka. V případě realizace zakázky si náš technik provede přesné zaměření tak, aby výrobek odpovídal.

V oblasti kuchyní a nábytku do ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, kanceláří Vám pomůžeme s výběrem dvířkoviny, korpusů, pracovních desek, úchytek a madel, navrhneme vestavné skříně, osvětlení, LED osvětlení, spotřebiče, stoly a židle a cokoliv dalšího podle Vašich požadavků.

Do našeho studia na adrese Otýlie Beníškové 6, Plzeň si můžete  přinést s sebou nakreslený půdorys budoucí kuchyně (od architekta, na počítači, stačí i ruční nákres), základní rozměry místnosti, zakreslit okna, dveře, radiátory, stoupačky apod. Též elektrické rozvody, umístění zásuvek, instalace vody a plynu. V případě novostavby nebo kompletní rekonstrukce Vám na základě Vašich požadavků a přání vytvoříme návrh kuchyně včetně navrženého umístění elektroinstalace a rozvodů.

Barevnou vizualizaci a cenovou nabídku Vám vytvoříme zdarma.

U jednodušších zakázek stačí poslat požadavek na naši mailovou adresu info@g-interier.cz, u ostatních budeme rádi, když navštívíte naši kancelář v  Kolovči, Tyršova 198 pro výrobu oken, dveří, protipožárních uzávěrů, stínící techniky  nebo pro kuchyně a nábytek nás navštívíte na adrese Otýlie Beníškové 6 v Plzni, kde si můžete také prohlédnout vzorníky materiálů – kuchyňských dvířek, pracovních desek, kuchyňských spotřebičů a mnohé další. Také se zde můžete u našich vystavených vzorových kuchyní nechat inspirovat,  vyzkoušet si různé systémy zavírání dvířek, výsuvů zásuvek, prohlédnout si drátěný program, grafosklo…